مرور و جمع بندی برای آزمون وکالت

در تاریخ : 20.04.96
توسط : mohammad
نظرات : 0
بازدیدها : 743
 ممکن است سوال بسیاری از شما نحوه مرور و جمع بندی برای آزمون وکالت یا هر آزمون دیگری باشد. برای هر داوطلبی این مطلب مهم به نظر می رسد که چگونه این حجم از مطالب را مرور کرده و به نتیجه مطلوب برسد؟ در این مقاله به بررسی اشکال مختلف مرور هفتگی، ماهانه و نرسیده به آزمون می پردازیم.

برای آزمون وکالت چگونه بخوانیم؟(برنامه ریزی هفتگی)

در تاریخ : 22.01.96
توسط : mohammad
نظرات : 0
بازدیدها : 1 756
 برای بسیاری از داوطلبان سوال است که چگونه، کی و چه مقدار بخوانیم؟ در ادامه مطلب، نحوه مطالعه، میزان مطالعه، چگونگی مطالعه و یک برنامه ریزی کلی توضیح و تبیین می شود.

رتبه یک آزمون وکالت 96 با برنامه ریزی صحیح! (گام اول هدفمندی)

در تاریخ : 08.11.95
توسط : mohammad
نظرات : 0
بازدیدها : 1 543
 کسب رتبه یک آزمون وکالت... شاید اولش سخت به نظر برسه اما چرا که نه؟ توی این سری پست ها قصد داریم روش های برنامه ریزی آزمون وکالت رو شروع کنیم به مرور زمان و گام به گام هر یک از این مراحل رو برای دوستان تشریح کنیم که شاید باعث قبولی این دوستان در این آزمون بشیم... پس در ادامه مطلب میریم به سراغ هدفمندی یعنی اصلی ترین بخش آزمون وکالت....

منابع مطالعاتی آزمون وکالت 96 (منابع دور اول)

در تاریخ : 26.10.95
توسط : mohammad
نظرات : 1
بازدیدها : 1 339

پس از اعلام نتایج آزمون وکالت 95 یک سری قصد شرکت در این آزمون را داشته و یک سری نیز به دلیل عدم موفقیت در این آزمون می بایست تلاشی دوباره را در جهت قبولی در این آزمون انجام دهند. در این مطلب برای شروع سلسله مطالب مشاوره ای آزمون وکالت 96 مبادرت به معرفی منابع دور اول مطالعاتی آزمون وکالت می نماییم و در سلسله مطالب بعدی نسبت به ارایه راهکارها و برنامه ریزی های لازم جهت قبولی در این آزمون می پردازیم.
جستجو
اشتراک ها
حقوق حرفه ای را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار و مطالب سایت با وارد کردن ایمیل خود مشترک خبرنامه حقوق حرفه ای شوید :